گردشگری الکترونیکی آتالند

شرکت گردشگري آتالند از واحدهاي مستقر در پارک علم و فناوري دانشگاه تهران شبکه گردشگري الکترونيکي را در ايران ساماندهي، بسترسازي و رهبري مي نمايد. طراحي شبکه و نرم افزارهاي مورد نياز، همراه با آموزش مباني اين صنعت از استراتژيهاي اين شرکت مي‌باشد.

شرکت گردشگري آتالند از واحدهاي مستقر در پارک علم و فناوري دانشگاه تهران شبکه گردشگري الکترونيکي را در ايران ساماندهي، بسترسازي و رهبري مي نمايد. طراحي شبکه و نرم افزارهاي مورد نياز، همراه با آموزش مباني اين صنعت از استراتژيهاي اين شرکت مي‌باشد.

اهداف اين شرکت دربرگيرنده گستره وسيعي از خدمات در حوزه گردشگري الکترونيکي است که اهم آن به شرح زير مي­باشد:
ارائه خدمات توريسم الکترونيکي به گردشگران داخلي و خارجي، شرکت­ها، موسسات و سازمان­هاي گردشگري ي راه­اندازي شبکه الکترونيکي گردشگري در کشور؛ با هدف ايجاد ارتباط بين فعالان اين صنعت ي ارائه خدمات رزرواسيون بليط، هتل و تور ي طراحي و برگزاري دوره­هاي تخصصي آموزش در حوزه گردشگري با همکاري موسسات و دانشگاه­هاي تخصصي کشور ي انجام مطالعات تخصصي، تحقيقات و مشاوره در حوزه گردشگري ي توانمندي­ها، شايستگي­ها و افتخارات برخورداري از سيستم جامع و تعاملي در شبکه گردشگري الکترونيکي ايران (www.ataland.com) ي برخورداري از نيروهاي توانمند و آکادميک در مقاطع دکتري و کارشناسي‌ارشد و ارتباطات گسترده با سازمان­ها، نهادها، موسسات و مراکز آکادميک داخلي و خارجي فعال در حوزه گردشگري است .

این شرکت برنده لوح زرين برترين طراحان کسب و کار الکترونيکي در دومين جشنواره کارآفريني شيخ بهايي ي برنده تنديس برترين دانشجوي کارآفرين در اولين همايش ملي مديريت کارآفريني در دانشگاه تهران1385 شده است

از جمله خمات اين شرکت درتورها مبتني بر خواسته­هاي متقاضيان سازماني و مشتريان گروهي تعريف مي­گردند. تورهاي تخصصي: تورهاي نمايشگاهي، تورهاي صنعتي، تورهاي آموزشي، تورهاي طبيعت گردي. رزرواسيون:

ارائه خدمات صدور بليط شرکت­هاي حمل و نقل زميني، هوايي و رزرو هتل. صنايع دستي: نمايش و فروش الکترونيکي محصولات صنايع دستي. ويزا و سفارتخانه ها: معرفي سفارتخانه­ها و فرايند اخذ ويزا و فراهم­سازي زمينه اخذ ويزاي الکترونيکي. آموزش: برگزاري سمينارها، کنفرانس ها، دوره ها و کارگاه هاي آموزشي در زمينه گردشگري . پژوهش

طراحي و اجراي پروژه­هاي پژوهشي در زمينه گردشگري مشاوره :

ارائه مشاوره تخصصي در زمينه مديريت،

برنامه­ريزي و بازاريابي گردشگري و گردشگري الکترونيکي. ايران

معرفي جاذبه­هاي گردشگري ايران. جهان :

معرفي جاذبه­هاي گردشگري جهان.

 

مقالات آموزشی کارآفرینی

مقالات آموزشی کارآفرینی

  • محبوبarrow
  • آخرین
  • داغ

لری پیج

لری پیج

لری پیج و سرگئی برین ، با راه اندازی گوگل ، به دنیای کسب و کار نشان دادند که چگونه اندیشه خلاق و تفکر سیستماتیک می تواند ، افکار مکتوب دو جوان را در خوابگاه های استانفورد ، مبدل به تکنولوژی بزرگ در جهان کند . لری پیج که مادرش استاد ریاضیات در آمریکا می باشد ، امروز در فهرست میلیاردهای جهان قرار دارد. او به عنوان phd استانفورد ، یک خلاق و نخبه به تمام عیار است .

شرکت پارس آنلاین

شرکت پارس آنلاین

شرکت پارس آنلاین یکی از شرکت های ICP کشور به شمار می رود ...

موسسه شهروند سالم

موسسه شهروند سالم

اولین جشنواره معرفی کسب وکارهای اینترنتی www.olk.ir    ...

لری پیج

1. لری پیج

لری پیج و سرگئی برین ، با راه اندازی گوگل ، به دنیای کسب ...
ماريا خرسند

2. ماريا خرسند

ماريا خرسند، بانوي 49 ساله مازندراني، يكي از مديران مشهور ...

افراد آنلاین

ما 229 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

تماس یا ما

مدیر سایت: فاطمه رستم خانی

وبسایت : www.e2estartup.com

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

آمار بازدید کنندگان

بازديد امروز :62
بازديد روز گذشته :567
بازديد اين هفته :1257
بازديد اين ماه :6447
مجموع آمار بازديد ها :15063

درحال حاضر 147 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.

Scroll to top
oyun kodu satin al steam cuzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satin al